تبلیغات در اینترنت | پرواز سنتر

تبلیغات در اینترنت


در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند . رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد. امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت آموزش خلبانی پرواز سنتر در تاریخ 1394/08/16 به طور رسمی افتتاح گردید. هدف از تاسیس این سایت آموزش مطالب و دروس هوانوردی می باشد. در بسیاری از جستجوهای اینترنتی در گوگل این سایت جزو اولین لینک های پیشنهادی گوگل قرار می گیرد. برای مثال اگر عبارت های “static port چیست” و “airplane major components چیست” در گوگل جستجو نمایید اولین لینک ها مربوط به این سایت می باشد. لذا این سایت می تواند بستر مناسبی را برای تبلیغات اینترنتی مهیا سازد. چرا که تمام مطالب دست نویس بوده و از هیچ منبعی کپی برداری نشده است و علاوه بر آن کامل ترین و دقیق مطالب هوانوردی را شامل شده است.

تبلیغات
1. بنر 468*60 انتهای تمامی مطالب
2. بنر 120*240 سمت راست سایت
3. تبلیغات متنی سمت چپ سایت

قوانین
الف) ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشیم لذا قرار گرفتن هرگونه تبلیغی که مخالف با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع بوده و در صورتی که دستوری از سمت فیلترینگ یا ساماندهی مبنی بر حذف تبلیغات برسد، با برگشت وجه پرداختی تبلیغات حذف خواهد شد.

ب) تنها فرمت jpg, gif, png مجاز می باشند.

روش خرید
در ابتدا کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغ های موجود و تعرفه های آن در این سایت امری ضروری می باشد. پس از انتخاب نوع و مدت زمان تبلیغ خود به همراه قیمت آن، نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل و آدرس تبلیغ خود را از طریق لینک زیر ارسال نمایید تا در اسرع وقت جهت فعال سازی تبلیغتان با شما تماس گرفته شود.

لینک ارسال اطلاعات

تبلیغات در پرواز سنتر
رفتن به بالا
 Dorance Armstrong Jr. Womens Jersey